Всього відповідей: 43

Головна » 2013 » Серпень » 5 » У дербі тріумфував ФК.Стиль-Проект (Топорівці)
21:39
У дербі тріумфував ФК.Стиль-Проект (Топорівці)
В неділю 21.07.13 в Топорівцях на арені Стиль-Проект відбувся матч центрального туру районного чемпіонату з футболу."ФК Стиль-Проект (Топорівці)" приймав вдома гостей з сусіднього села Торговиця футбольний клуб "Покуття".На матч були призначені  центральний арбітр В. Шокалюк і 2 асистенти В. Лабач і М. Думанський.Місцева громада гучно підтримувала своїх футболістів гаслом:"Віримо,можемо,ми переможемо!!!"
Фактично гра була рівною,але вирвав перемогу у суперника саме ФК.Стиль-Проект.Спочатку вели в рахунку 1:0 господарі,забивши гол на 33 хвилині.В другій половині зустрічі на 69 хвилині гості впевнено зрівняли рахунок.Але,відчувши велику підтримку вболівальників,Футбольний клуб Стиль-Проект,зробивши кілька вдалих замін,все-таки зміг на 84 хвилині ,забивши гол, поставити крапку в цій зустрічі.Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів. Незважаючи на несприятливі природні умови,команди показали дійсно високий рівень підготовки.
Автори забитих голів:
33' Сливчук Василь
69' Тарас Стефанюк
84' Стефурак Євген
Автор Іван Федорук
Переглядів: 631 | Додав: match | Теги: Сливчук Василь Тарас Стефанюк Стефу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Чи граєте ви у двох командах одночасно?
Всього відповідей: 28

© МАТЧ 2010-2012. Використання матеріалів газети "МАТЧ" без посилання на джерело заборонено.