null


null


Скільки ви (гравці) отримуєте за гру?
Всього відповідей: 33

Футбол був справою його життя

Вельмишановні добродії! Час пливе невблаганно швидко, наче і непомітно, залишаючи у наших серцях пройдені рубежі, події, спогади… І пам’ять.
            У квітні виповниться два роки, як немає з нами Івана Михайловича Краснецького – людини, для якої футбол став справою життя і служінню якому Він віддав себе без останку. 
            Іван Краснецький – один з представників «золотого» покоління прикарпатців-спартаківців, які принесли гучну славу нашому футболу на рубежі 1960-1970 рр. минулого століття.
            Краснецький – тренер також досяг чималих успіхів, підготувавши не один десяток гравців для професійних клубів. Добру пам’ять залишив про себе наставник в уболівальників тих міст і містечок, з колективами яких він працював. Саме під його орудою івано-франківське «Прикарпаття» 1991 року вибороло перепустку до вищої ліги чемпіонату незалежної України.
            На вшанування світлої пам’яті нашого краянина Івана Краснецького в травні 2011 року було проведено турнір дитячих команд. За головний приз змагань сперечалися 8 колективів – юні футболісти спеціалізованих шкіл обласного центру, Богородчанської і Тисменицької РДЮСШ, сіл Братківці та Вербіж Коломийського р-ну.  Переможцем прем’єрного «Меморіалу Івана Краснецького» стала команда СДЮШОР «Прикарпаття» (тренер Василь Гуменяк).
            18-19 травня 2012 року на малій батьківщині видатного футболіста і тренера І. Краснецького в с. Братківці Тисменицького р-ну проходитиме другий за ліком турнір серед команд спортивних шкіл Прикарпаття (гравці 1999 р.н.), присвячений його пам’яті.
            Організатори змагань – колишні партнери і вихованці, друзі, рідні і близькі, шанувальники ігрового та тренерського таланту Івана Краснецького звертаються з проханням допомогти коштами на проведення дитячих футбольних баталій.

Наші реквізити:

р/р №26006000008092
в Івано-Франківському
відділенні Укрсоцбанку
Код: 25598470; МФО - 300023
Отримувач: обласний благодійний
фонд «Прикарпатський футбол»
Для «Меморіалу І. Краснецького – 2012»
Контактний тел.: (0342) 50-21-03 (СДЮШОР «Прикарпаття»)

Довідка:

Іван Краснецький народився 18 травня 1945 р. в с. Братківці. 
Ігрове амплуа – воротар.
Виступав за команди: «Спартак» Івано-Франківськ, СКА Львів, «Фрунзенець» Суми.
Понад два десятиліття плідно працював з юними футболістами.
Закінчив Вищу школу тренерів у Москві.
Очолював низку професійних клубів: «Закарпаття» Ужгород, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Верес» Рівне, СК «Миколаїв» та ін., а також аматорські колективи Перегінська, Надвірної, Богородчан, Ямниці…
Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.
Помер 24 квітня 2010 р.Чи граєте ви у двох командах одночасно?
Всього відповідей: 22

© МАТЧ 2010-2012. Використання матеріалів газети "МАТЧ" без посилання на джерело заборонено.

Адреса редакції:
76000, м. Івано-Франківськ,
e-mail: match.rv@gmail.com
тел. 0342 735-075.